18 Mayıs 2019 Cumartesi

BOLLUK VE BEREKET ÜZERİNE - 6 MAYIS 2019, PAZARTESİ GÜNÜ İZMİR'DE GERÇEKLEŞEN ÇALIŞMANIN NOTLARI

Her ne kadar bu içerik 6 Mayıs 2019, Pazartesi günü İzmir'de yaptırdığım
Bolluk & Bereket Niyet ve Şifa Çalışması 
sırasında kaydedilmiş ve İzmir grubunun beden-zihin-ruh tarafında taşıdığı engellere  ait olsa da, inanıyorum ki bu paylaşımın ulaşacağı kişilerin de bire bir olmasa da örtüşen/benzeşen yükleri vardır mutlaka bolluk bereket yolunda. 
Şifa olsun, ışık olsun, yol olsun, sonsuz sevgimle, kalın sağlıcakla.
F. Ebru Tolan Karahasanoğlu
Kişisel Şifa ve Enerjiler Eğitmeni
www.isildayanhayatlar.com
Bolluk&Bereket Niyet ve Şifa Çalışması
6 Mayıs 2019 - İzmir

Bir derin nefesle başla bugün burada sormaya. Para nedir ki bu dünyada ve yaz cevaplarını mutlaka. Para nedir benim için acaba? İyi anlayın, parayı nasıl tanımladığınızı, sizin için ne demek olduğunu ve ondan sonra sıralayın alt alta para için kullandığınız sıfatları mutlaka.
Para zenginliktir diyorsanız mesela zenginliği nasıl da parayla eş değer tuttuğunuzu anlayın mesela. Para kirlidir diyorsanız mesela kirli olan bir şeyi sokar mısınız evinize, cebinize, koynunuza acaba? İyi anlayın bunları mesela.
Yarattıklarınızı görün artık mutlaka. Gücünüzü görün, hissedin, anlayın artık mutlaka. Değiştirin, dönüştürün, tutmayın artık, tutunmayın bunlara. Bu evren ki barındırıyor tüm güzel enerjileri siz de alın onları mutlaka. Koşulsuzca sevginizle bağlanın adeta onlara ve çekin kendinize ışıkla. İhtiyacınız yok başkalarının durumlarını anlamaya. Bu mükemmel düzenin içinde hiçbir şey nedensiz değil ama sizin bilmeniz gerekmiyor her şeyi şu anda. Mânâ görünenden çok başka, çok başka, çok başka. Takılmayın onlara.


Duyduklarınız var mesela, bu hayat yolunda duyduklarınız var engel oluşturuyor hâlâ daha, bolluk bereket yolunda. Kabule geçin mutlaka ve izin verin hatırlamaya, izin verin hatırlamaya.
Bir çoğunuzun hayatındaki baskın karakter olan eril enerjiden gelen duydukları var mesela. Baba gibi, amca gibi, dayı gibi, abi gibi hatırlayın izin verin mutlaka.
Zihninde yükler olanlar var mesela. Hâlâ daha inançlarınız var ve kabulleriniz var mesela anlayın mutlaka.
“Bir tas çorbam olsun yeter bana”
“Huzur lazım bu dünyada”
tarzında inançlarınız var dikkat edin bunlara. Ağzınızdan çıkanı, yüreğinizden geleni, zihninizde barınanı anlayın mutlaka.
Kendi ağzınızdan çıkarttıklarınızla yarattığınız enerjisel düğümlerin farkına varın mutlaka.
Dilinize pelesenk olan lafları duyun mutlaka.
Kendi kendinizi nasıl da engellediğinizi, düğümlediğinizi, durdurduğunuzu fark edin mutlaka.
Söylemlerinizin enerjisini anlayın mutlaka.
Hâlâ daha boğazınızın, söylemlerinizin, gücünüzün sözcüklerden gelen kısmının idrakine varamadınız, kabule geçemediniz bunu iyi anlayın ve çalışın mutlaka. Ne çıkartıyorsunuz acaba ağzınızdan ses olarak ve o sesin nasıl bir enerjisi var yankılanıyor bu dünyada?
Dalga dalga, dalga dalga, dalga dalga sizden çıkan enerjiyi iyi anlayın mutlaka. Sessiz konuştuklarınızı da hatırlayın bu arada.


Gelelim yüreğinizdeki korkulara. O kadar çok ki... Nereden başlasak, nasıl anlatsak acaba?
Bir derin nefesle başlayın bugün burada artık ihtiyacınız yok hiç bir korkuya. Bu dünya boyutunda yaşanmış tüm savaşlardan ve bütün kıtlıklardan ve  yoksunluklardan gelen bilincinizi değiştirin mutlaka. Hür iradenin gücü sizin elinizde nasıl olsa.
Yaşanan tüm afetler ve yaşatılmış olan tüm savaşlar nedensiz değildi bu boyutta, her biri getirdi sizi bu ana ama artık ihtiyacınız yok oradan gelen korkulara. Silin ve değiştirin bu bilinci mutlaka.
Zindanlara atıldınız, aç ve susuz bırakıldınız ve hatta insan dışkısı ile bile beslendiğiniz zamanlar oldu bu dünya boyutunda. Bir düşünün nasıl kayıtlar var aslında ruhunuzda. Oysa bugün geldiğiniz noktada tek tek bunları hatırlamaya ihtiyacınız yok ama hür irade sizin elinizde ve bu zamanda, bu boyutta, bu bedende olan sizsiniz ve değişitirecek olan sizsiniz mutlaka bunu çok iyi anlayın burada. İhtiyacınız yok artık bu korkulara. Bir derin nefesle salın ve bırakın şimdi Toprak Ana’ya. Her ne yaşandıysa yaşandı bu boyutta, olması gerekendi mutlaka ve hatta izin verilendi buna. Oysa benim bu yükle yaşamaya daha fazla ihtiyacım yok bu boyutta deyin mutlaka.


Bugün burada anlatmasak da daha çok fazla kayıt var aslında her birinizin ruhunda. Sorun ruhunuza, cevap alırsınız mutlaka ama herkes kendi anlayacağı anlamda.
Derin ama sakin nefeslerle devam edin ilahi ışığın içinden çıkmaya yukarıya.  Görünenin ötesindeki manaya ulaşamazsınız bu beden boyutunda. Çıkın yukarıya, çıkın yukarıya, çıkın yukarıya, izin verin buna ilahi ışık taşısın sizi ruhunuzla birlikte yukarıya ve sorun ruhunuza, başka? Başka?
İzin verin gelen her türlü bilgiye, hisse, duyguya mutlaka rahat bırakın kendinizi ve korunduğunuzu  hatırlayın mutlaka. İlahi ışığın içindesiniz şu anda ve her daim korunuyorsunuz aslında bu boyutta. Bunu iyi anlayın, ihtiyacınız yok o korkulara. Çıkın yukarıya, süzülün adeta, ruhunuzla bir ve bütün yükselin mutlaka.


Bir derin nefesle çevirin artık başınızı aydınlığa, ihtiyacınız yok o kendinizi gömdüğünüz karanlıklara. Çevirin başınızı aydınlığa ve başlayın bakmaya gerçek mânâda.
Gecenin zifiri karanlığında bile yolunuzu bulasınız diye ay ve yıldızlar var gökte. Siz neden hâlâ daha gömüyorsunuz kendinizi karanlığa bir anlayın hele. Çıkın yukarıya, çıkın yukarıya çevirin başınızı aydınlığa. Vakit çoktan geldi görüp anlamaya izin verin buna.


Gelelim hazmedemediklerinize bu dünyada. Yükleriniz var hâlâ ve siz hazmetmedikçe, kabule geçmedikçe ve affetmedikçe bu dünyada engeller çıkacak karşınıza. Zira bu dünyaya, bu zamanda koşulsuzca sevgi olduğunuzu hatırlamaya gelirken seçimler yaptınız aslında. Kendi yaptığınız seçimleri hatırlayın bugün burada.
Affedin, hazmedin, kabul edin mutlaka. Affettiğiniz anda yok olmayacak dünya ve kaybolmayacak sevdikleriniz ve gitmeyecek kimse bir yana ve siz küçülmeyeceksiniz aslında, değersizleşmeyeceksiniz aslında. O haksızlık dediğiniz var ya hiç de göründüğü gibi değil, çok başka. Siz affedin mutlaka ve yüceltin kendinizi, büyütün, aydınlatın adeta. Gerisi gelir sandığınızdan da hızla.

  
Hani dersiniz ya bir beyaz bez parçasına sarılı gideceğiz bu dünyadan vakit geldiği anda,  bunca çaba, hırs ne için acaba dersiniz ya, buradaki inancınızı, kalıplarınızı, yarattıklarınızı iyi anlayın mutlaka. Malı mülkü götüremeyeceksiniz başka boyuta ama zenginlik çok başka, çok başka.
Heybenizde biriktirdiğiniz ne acaba? Kendinize biçtiğiniz değer var ya onu da çok iyi anlayın mutlaka. Siz kimsiniz? Neden geldiniz bu dünyaya? Bir sorun bakalım ruhunuza. Cevaplar gelir mutlaka kolaylıkla, siz izin verdiğiniz anda. 


Bugün burada idrakinize verilenler sizin yolunuzu aydınlatacak bundan sonra. Ama her adımda, her adımda, her adımda ve mutlaka çalışın ruhunuzla bir ve bütün, aydınlık ve ışık yolunda. Her neyse size engel oluşturan anladığınız anda değiştirin mutlaka. Ve sadece bu zamanda, bu boyutta değil, tüm zamanlara doğru, tüm boyutlara doğru yapın bu değişimi mutlaka. Nasıl demeyin, siz sadece niyet edin, kabul edin, isteyin yeter.
Dünya boyutunda oyalandıklarınıza bakın mutlaka. Hâlâ daha nelerin peşindesiniz ve neden acaba? Artık vakit geldiyse değiştirmeye, dönüştürmeye, çıkmaya, çevirmeye izin verilmez sizin inat ettiğiniz adeta yolda ilerlemenize bunu iyi anlayın. Engelleri fırsat bilin, zorlukları hediye kabul edin, terslikleri yardım görün. İyi anlayın mutlaka ve tersini de iyi okuyun. Beklemediğiniz anda önünüze çıkan ne varsa bilin ki orada bir mana var aslında. Dönün bakın gerçek duygularınıza. Ruhunuzla bir ve bütün olun mutlaka ve ondan sonra karar verin kendi iradenizle mutlaka. Kararı veren siz oldukça ve yürüdüğünüz yol sadece ve sadece sevgi yolu oldukça kuşatılırsınız ışıkla ve ondan sonra sizin hayrınıza ve bütünün hayrına bütün kapılar açılmaya başlar bir bir kolaylıkla. İyi anlayın bütünün hayrına ve bütünün içindeki sizin hayrınıza hangi kapılar açılıyor acaba şu anda?

Not: Meditasyon esnasında aldığım ses kaydını yazıya döken ve her daim varlığıyla yanımda olan can dostum Seda Terzi'ye sonsuz teşekkür ve sevgilerimle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder