1 Ocak 2019 Salı

YÜKSELİŞE DOĞRU HIZLA İLERLERKEN - ÖZEL BİR YAZI

Muazzam bir işleyişin kumanda merkezini hep yukarıda aradınız bunca zamanda. Oysa Toprak Ana bu dünya denen gezegen için ve İnsan denen IRK için (galaktik IRK) tek ve en önemli yöneticidir, merkezdir aslında. Bunca zamanda ki bu zamanın içine sizin bilincinizde henüz zaman olmayan dönemde girer! (bunlar anlaşılması zor kavramlardır hâlâ daha sizin için, çok takılmayın bunlara) Toprak Ana insan ırkının yanında olmuştur tüm varlığıyla. Ama aynı zamanda insan ırkına dost olanlar için de, düşman olanlar için de ev sahipliği yapmıştır gerektiğinde ve hâlâ daha yapmaktadır bu düzende. Ezcümle sizin tahayyül edemeyeceğinizden çok enerjiyi barındırmaktadır adeta hücrelerinde. Gel gelelim bu enerjiler ne yazık ki günümüzde hâlâ yeterince pozitif enerjiler değildir kendi içinde. Oysa negatif enerjilerin ayrıştırma, ayırma, bozma, kırma, yok etme, olumsuz anlamda değiştirme dönüştürme gücü vardır özünde. Negatifliği de buradan gelir sizce. Yani, anlayacağınız Toprak Ana temizlenmeyi beklemektedir hayli uzunca bir süredir insan eliyle. Zira Toprak Ana canlıdır, değişkendir, alıcıdır ama vericidir tabii ki de olması gerektiği şekilde.

Toparlayalım sizin anlayacağınız basitlikte; insan varlığının nefes aldığı sürede ki bu binlerce yıllık bir süreçtir dünya evinde, Toprak Ana hiç gerçek mânâda temizlenmemiştir insan eliyle. Nedenine gelince, insan denen varlık çok yüksek bir boyuttan -size göre- adeta küme düşüp inince 1. seviyeye, döngü yeniden başlatılmıştır bu evde. Aradan geçen milyonlarca dönüşten sonra bile (Güneş'in etrafında) ilerleme kaydedilse de aynı seviyeye henüz gelinememiştir ve bu nedenle alt boyutların gerektirdiği yaşanmışlıklar; acı, keder, kin, nefret, vahşet ve trajediler bu evde (Dünya) biriktirmiştir negatifliği Toprak Ana’nın yüreğinde. Oysa şu an içinde bulunduğumuz süreçte yani uyanışı tamamlayıp aydınlanmaya geçeceğiniz bugünlerde dünyanın temizlenmesi gerekmektedir her veçhede. Bunun içinde Toprak Ana’nın yükleri gelir birinci mertebede. Zira Toprak Ana “ana”dır, merkezdir, koruyucu ve kollayıcıdır, tutucudur (bir arada tutucu), bağlayıcıdır ve aslında üreticidir; şefkati, hürmeti, anlayışı, paylaşmayı, birlikteliği, beraberliği, özgürlüğü, özveriyi, koşulsuz sevgiyi.

Peki diyebilirsiniz ki ve hatta demelisiniz ki nasıl olacak bu temizlik insan eliyle? Hem haklısınız endişe etmekte hem de yersiz yere büyütmektesiniz korkularınızı yine! Kendi gerçek gücünüzü idrake erdiğinizde, Toprak Ana’nın gerçek kimliğini, varlığını, gücünü, canlılığını kabule geçtiğinizde zaten kolaylaşacak işlemleriniz. Neticede hatırlamanız gerekiyor; siz kimsiniz aslında bu evde!

İnsan denen varlık, galaktik varlık, bir IRK’tır ve evi Samanyolu Galaksisi’nin Dünya Gezegeni’dir. Bu gezegen ki daha önce defalarca toz duman olmuş ve yaratılmıştır yeniden ilahi plan gereğince, bu sefer de ev sahipliği yapmaktadır size. Ama daha önce de belirttiğimiz gibi Toprak Ana sadece sizden gelen şimdiki tesiri almaz, bir başka deyişle evrende zaman AN’dır. Ama Toprak Ana için zaman kâlü belâ'dan yanadır! Bu yine anlaşılması zor bir gerçekliktir sizin için, biz anlatalım, siz kabul edin yüreğinizde. Zira zihinde anlamanız için biraz daha vakit var ortak bilinçte. Bir başka deyişle biriken her neyse Toprak Ana’nın yüreğinde temizlenmelidir insan eliyle! Fakat bu temizlik tabii ki kazma kürekle ayrık otlarını temizlemek değildir gerçekte. Bu temizlik tüm savaşların, tüm kinlerin, tüm nefretlerin, tüm kanların, tüm acıların, tüm haykırışların, tüm yakarışların, tüm ezilmişliklerin, tüm ezmişliklerin, tüm hazmedilmeyenlerin, tüm verilmeyenlerin, tüm yoklukların, tüm yoksunluklarının, anlayacağınız aklınıza gelen tüm olumsuzlukların titreşimini silmektir katmanların içinden.

Peki nasıl?

Açsak bir oluk, yapsak bir sondaj ve bulsak birikimi derinlerde (bir fay hattının gerilimi gibi de düşünebilirsiniz bunu) emsek onu ve alsak gün yüzüne biter mi işimiz? Hayır!
Durur değil mi o yine, bu sefer görünür seviyede.

Peki, alsak onu, göndersek uzayın derinlerine niyetimizle, affeder gibi kendimizi yüreğimizde, olur mu? Hayır! 
Bu sefer kalır uzayın derinliklerinde.

Ne olacak peki der gibisiniz, öyleyse hissedin titreşimi ayak dibinizde. Hissedin Toprak Ana’nın gerilimini tam da dibinizde. Sarsılacak adeta çok yakında tüm dünya değişmezse bu gidişat sizin elinizde…

İşte şimdi anlatıyoruz size çözümü, iyi dinleyin yüreğinizde. Burada hâlâ daha kuantum bilginiz yeter değilse ilgilenin biraz fizikle. Biz yine de anlatalım bir örnekle herkesin anlayacağı dilde: Bir salıncağı ittiğinizde gider gelir, gider gelir ama bir süre sonra yerçekiminin gücüyle durur değil mi yine de ama siz hızla ittiğiniz ilk seferinde durdurmak İsterseniz onu ters kuvvet uygulamanız gerekir var gücünüzle.
İşte şu an yapmanız gereken tam da budur; ters kuvvet uygulamak! Peki bu ters kuvvet nereden gelecek sizin yüreğinize? Sevginin gücünden alacaksınız onu, anlayın işte. Bu nasıl bir denklem görün artık yüreğinizde; önce temizlenecek tüm insan varlığı el birliği ile, tüm yükler karmadan gelen, tüm yükler ruhtan gelen, tüm yükler uyanıştan gelen, temizlenecek el birliği ile, çıkan çöpler gönderilecek yine de Toprak Ana’nın yüreğine. Toprak Ana sonsuz hoşgörüsüyle alacak yüreğine sizden gelen her neyse sonra herkes  bir bir kendi içinde ulaştıkça sevgi mertebesine, yüreğinde çoğaltacağı sevginin sonsuz gücü ile, o muhteşem titreşimle Toprak Ana’nın gerilimini emerek, abzorbe edecek, yok edecek ters etkileşimle. Bunun için yardımcı elementler ve yardımcı güçler de gerekiyor size ve hatta bazı akitler bu minvalde.  İşte bunların bilgisi de gönderiliyor size yardıma gelmiş dostların eliyle. Bu da başka bir başlık, detaylandıracağımız yakın gelecekte ama şu an için bu bilgi yeterli size.

Yani, ezcümle, kendinizden başlayın temizliğe. Siz arındıkça geçen yük Toprak Ana’nın yüreğine yine temizlenecek sizin sonsuz sevginizin gücüyle. Tüm bu temizlik içinse pek de uzun vaktiniz yok, insanlık tarihinin süresi düşünülürse yani milyonlarca yıla karşılık yüzlerce yılınız yok bu gezegende. Zira hızla ilerliyorsunuz yükselişe, daha da hızlanacaksınız önümüzdeki günlerde.

Hâlâ ayağa kalkmamış olanlara söylüyoruz özellikle; bir kez çözülme başlarsa geriye dönüşü olmaz bu evde, korkun diye söylemiyoruz pek tabii ki de ama hâlâ oyalananları gördükçe daha net ve açık bir şekilde ifade etmeye çalışıyoruz anlayacağınız dilde. Herkes üzerine düşeni yapmaya başladığı takdirde hızlanacaksınız kendi evinizde.

Bir kez daha söylüyoruz; bu ev sizin, hazırlanın kaçınılmaz olan geleceğe. Bilmeniz gerekenleri bildireceğiz vakti geldiğinde. Şimdilik dinleyin yardım için gelenleri sizin evinize.

Sonsuz sevgimizde kucaklıyoruz her birinizi kendi evinizde.
Bu yazı 14 Aralık 2018, Cuma günü saat 23.00 itibariyle F. Ebru Tolan’a tarafımızdan yazdırılmıştır. Konsey 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder